77538450-1 تلفن

نساجی ترنج    (نفیس بافت )

                         سهامی خاص

مبل تخت خواب شو

ویژگی های مبل تخت خواب شو شرکت نساجی ترنج نفیس بافت

سازه اصلی : پروفیل سبک صنعتی (جهت استحکام بیشتر)

رنگ پروفیل : پودری استاتیک ( ضد زنگ )

کش های کف خواب : به پهنای 6 سانتی متر بصورت توری بافت نصب شده است .

شبکه توری بافت فلزی : که باعث طبی شدن تشک و بالا بردن عمر مفید آن می شود .

تشک خواب و نشیمن : اسفنج 30 کیلوئی فشرده مناسب خواب و نشیمن .

چوب های اتصال : چوب روسی ضد موریانه می باشد .

MDF  بغل دسته : از نوع خارجی (عدم جذب رطوبت )

دسته های چوبی نمای کار : چند لائی به همراه ورق آهن

پیچ های اتصال : تماما آبکاری شده ضد زنگ

لوله های پست و پایه ها : تماما آبکاری شده

نوع پارچه مصرفی : از مرغوب ترین پارچه های درجه 1 ایرانی و خارجی

ضربه گیر ها : از پلاستیک ABS  (ضد ضربه نشکن )

چند نکته قبل از خرید یک مبل تختخواب شو با کیفیت

در زمان خرید مبل و کاناپه تختخواب‌شو به یاد داشته باشید که این مبل در درجه اول برای نشستن به کار می‌رود. بنابراین منطقی به نظر می‌رسد که به دنبال ویژگی‌هایی مشابه با یک مبل معمولی مانند طراحی مطابق با نیازها و استایل خود بگردید. تنها تفاوت این است که در کنار همه اینها بایستی به مواردی مثل تشک راحت و مکانیزم آسان نیز دقت کنید.

به دنبال مبلی با کلاف (اسکلت مبل) محکم باشید

قوی‌ترین و بادوام‌ترین کلاف ها برای هر نوع مبلمانی، از جمله کاناپه های تختخواب شو آن‌هایی است که از چوب سخت خشک‌شده در کوره یا ترکیبی از چوب سخت خشک‌شده در کوره و تخته چندلایه ساخته شده‌اند. از خرید مبلمانی با  کلاف‌های ساخته شده از چوب‌های نرم‌تر مانند چوب کاج اجتناب کنید.

مکانیزم باز و بسته شدن آسان و با کیفیت

مکانیزم یک مبلمان تخخواب شو خوب باید در یک حرکت نرم و بدون صدا کردن و یا گیر کردن باز و جمع شود. به دنبال کاناپه هایی باشید که با یک میله قفل طراحی شده‌اند تا از بسته شدن مناسب آن و همچنین باز شدن راحت آن مطمئن باشید. به دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید که اجزای سازوکار باز شدن به خوبی کنار یک‌دیگر قرار گرفته و قرار نیست قطعات آن به راحتی بشکند یا شل شود.

صاف بودن لبه‌های داخلی را بررسی کنید

بسیاری از اجزای مکانیزم بازوبسته شدن مبل تخت خواب شو از جنس فلزات است و به همین جهت تمام اجزای سازوکار داخلی یک مبلمان تخت‌خواب‌شو باید لبه‌های صافی داشته باشد تا ملحفه‌ها و پتوها به آن گیر نکند و در نتیجه پاره نشود. زمانی که از یک مبلمان تخت‌خواب‌شو در خانه استفاده می‌کنید و حتی آن‌هایی که بهترین سازوکارهای کارکرد را دارند، این ایده مناسبی است که قبل از بستن مبل، ملحفه‌ها و پتوها را از روی آن بردارید. این کار باعث می‌شود هم‌ترازی اجزای مختلف تغییر کند.

کیفیت تشک را بررسی کنید

یک تشک با کیفیت موجب یک خواب راحت در شب می‌شود و بدن را در شانه‌ها، لگن و کمر به راحتی حمایت می‌کند. لزوماً یک تشک ضخیم‌تر، بهتر نیست و ممکن است یک تشک نازک‌تر با ساخت بهتر، حمایت بهتری از بدن داشته باشد. شما همچنین می‌توانید در زمان استفاده از مبلمان تخت‌خواب‌شو برای خواب، از یک پد تشک راحت بر روی آن استفاده کنید. البته چیزی که باید به آن دقت کنید کیفیت استاندار فوم تشک مبل است که باید در حد متوسط نرمی و سفتی قرار داشته‌باشد تا طیف بیشتری از افراد از آن استفاده کنند. دقت داشته باشید که تشکی که زیادی نرم باشد مشکلات جدی برای کمر و ستون مهره‌ها بوجود می‌آورد.

همه چیز مبل را امتحان کنید

این ایده همواره ایده خوبی است که قبل از خرید مبلمان تخت‌خواب‌شو آن را امتحان کنید. باز و بسته شدن آن را امتحان کنید تا ببینید چه حسی دارد. کارکرد آن باید راحت باشد و شما نباید برای باز کردن آن انرژی و نیروی زیادی مصرف کنید. تخت را باز کنید و روی آن دراز بکشید تا ببینید تشک آن چه حسی دارد.

مبلمان را اندازه بگیرید

همیشه مطمئن شوید که قبل از اقدام به خرید مبلمان تخت‌خواب‌شو، آن را اندازه گرفته‌اید. فراموش نکنید که اندازه‌های مبل در زمانی که کاملاً باز می‌شود را بگیرید. به یاد داشته باشید که این مبل زمانی که کاملاً باز می‌شود به اندازه یک تخت یا بیشتر از آن جا می‌گیرد. اگر قصد دارید هر چیزی از اثاثیه خود را در جلوی آن قرار دهید، مطمئن شوید که این اثاثیه سبک بوده و جابه‌جایی آن راحت باشد تا قبل از باز کردن مبلمان تخت‌خواب‌شو بتوانید به راحتی آن را بلند کرده و در جای دیگری قرار دهید.

تصویر کالا: 
امتیاز: 
Average: 4.3 (7 votes)
گروه بندی: 

آدرس دفتر مرکزی : تهران - خیابان طالقانی - بعد از چهار راه بهار - جنب بانک اقتصاد نوین - پلاک 92 - طبقه 4 - واحد هشتم 

واحد فروش : 36- 77626234 - 021

مدیریت : 1-77538450 -021

فکس : 77626237-021

واتساب : 09224347613

آدرس کارخانه : کیلومتر 15 جاده آبعلی - منطقه صنعتی خرمدشت - خیابان قائم - خیابان دانش 4 - پلاک 46 -  قصر خواب آناهید